TERENOWA INTEGRACJA - Historia
Zaproszenie na Terenową Integrację "Dla Choinki" wawa4x4 i WarkaTeam - 7 Grudnia 2013

Zaproszenie na Terenową Integrację "Dla Choinki" wawa4x4 i WarkaTeam - 7 Grudnia  2013

więcej...»
Zaproszenie X TI Dla Choinki Wawa 4x4 2012
Zaproszenie TI Dla Choinki 2011

Już 3 grudnia 2011 roku odbędzie się po raz dziewiąty Terenowa Integracja "Dla Choinki". Wzorem zeszłego roku impreza jest częścią Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla Choinki" Polskie4x4.pl, czyli ogólnopolskiego projektu...

więcej...»
Zaproszenie TI Dla Choinki 2009
I tak już od kilku lat... ciągle z sukcesem. W tym roku znów zapraszamy wszystkich miłośników offroadu w na VII Terenową Integrację "Dla Choinki". Impreza odbędzie się sobotę 5 grudnia w miejscowości Trzepowo - gmina Pokrzywnica. więcej...»
Zaproszenie TI Dla Choinki 2008
Uwaga! Już wiadomo! Zapraszamy wszystkich miłośników offroadu w sobotę 6 grudnia br. w okolice Serocka, na VI Terenową Integrację "Dla Choinki". Impreza będzie okazją do sprawdzenia umiejętności kierowców i możliwości samochodów. więcej...»
Podsumowanie TI VI Dla Choinki 2008
Właśnie zakończyła się kolejna edycja imprezy Terenowa Integracja wawa4×4.pl "Dla Choinki". I jak co roku możemy chyba powiedzieć, że daliśmy radę. Oczywiście nie było by tej imprezy gdyby nie uczestnicy, którzy w tym roku stawili się na starcie w liczb więcej...»
Zaproszenie TI dla Choinki 2007
Wawa4x4 chce serdecznie zaprosić miłośników offroadu w sobotę 8 grudnia, Fani jazdy samochodami terenowymi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przy okazji organizowanej już po raz piąty imprezy pod nazwą "Terenowa Integracja wawa4x4.pl". więcej...»
Podsumowanie TI Dla Choinki 2007
Daliśmy radę. Zawsze tak mówimy gdy uda nam się doprowadzić jakieś przedsięwzięcie do końca. I tym razem Terenową Integrację wawa4x4.pl "Dla Choinki" zamknęliśmy i udało się. Udało się dzieki uczestnikom którzy tłumnie przybyli na naszą imprezę więcej...»
Zaproszenie TI Dla Choinki 2006
Uwaga! Zapraszamy wszystkich miłośników offroadu w sobotę 8 grudnia br. w okolice Serocka, na V Terenową Integrację "Dla Choinki". Będzie okazja do sprawdzenia umiejętności samochodów i kierowców. Spotkanie o charakterze integracyjno-rodzinnym organizuj więcej...»
Podsumowanie TI Dla Choinki 2006
W pierwszy weekend grudnia w okolicy Serocka odbyła się czwarta już z kolei "Terenowa Integracja Wawa4x4.pl". Cykliczna impreza miała w tym roku rekordowe powodzenie. Na starcie pojawiło się ponad 100 załóg. Celem organizatorów, oprócz zapewnienia uczes więcej...»
   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011