Zaproszenie TI Dla Choinki 2011

Już 3 grudnia 2011 roku odbędzie się po raz dziewiąty Terenowa Integracja "Dla Choinki". Wzorem zeszłego roku impreza jest częścią Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla Choinki" Polskie4x4.pl, czyli ogólnopolskiego projektu, mającego na celu działanie na rzecz tej samej idei - pomocy domom dziecka na terenie całego kraju. Szczegóły tego projektu znajdziecie na stronie www.polskie4x4.pl

W tym roku zapraszamy do gościnnej gminy Nasielsk. Udało nam się pozyskać cennego partnera imprezy - Farmę Krzyczki. Jest to wyjątkowe i malownicze miejsce zlokalizowane zaledwie 50 km od Warszawy i 4 km od Nasielska, położone z dala od innych zabudowań oraz wielkomiejskiego zgiełku. Utrzymana w dworskiej stylistyce Farma Krzyczki oferuje bogaty program wypoczynkowo-rekreacyjny. Na jej terenie znajduje się mini Zoo, gdzie dzieciaki uczestników będą miały co robić. Oczywiście po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu będzie można ogrzać się, napić herbaty lub posilić się w dwóch restauracjach i poczekać na loterię oraz ogłoszenie wyników imprezy. Zlokalizowana w tym miejscu baza pozwoli nam przygotować dla Was wspaniałe warunki do integracji w szczytnym celu. Wszelkie szczegóły dotyczące Farmy Krzyczki znajdziecie na www.farmakrzyczki.pl

Nasza impreza będzie, jak co roku, doskonałą okazją sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe terenowej, a także sprawności fizycznej i umysłowej podczas Pucharu ActiFun. Trasa około 60 km będzie miała charakter widokowo-turystyczny. W większości poprowadzimy ją drogami szutrowymi i piaskowymi. Puchar ActiFun sklasyfikujemy oddzielnie. To od was zależy, czy przejedziecie trasę czy będziecie walczyć o Puchar ActiFun czy będziecie mieli ochotę na udział we wszystkim, co przygotowaliśmy.
Pamiętajcie, że nasze spotkanie i dobra zabawa w ramach tej wyjątkowej rodzinno-piknikowej imprezy pozwala nam pomóc najbardziej potrzebującym. Przez ostatnie kilka lat pokazaliśmy i staramy się nadal pokazywać, że można bawić się w off-road, a przy okazji dawać coś od siebie innym. Dlatego żaden uczestnik nie powinien zapominać, że cel Intergacji jest stricte CHARYTATYWNY i całkowity zysk z przeprowadzonej imprezy zostanie przekazany na szczytny cel. Prosimy, byście podchodzili wyrozumiale do sędziów, do organizatorów, do kolejek na próbach, do całej zabawy. Wszyscy pracujemy przy tej inicjatywie społecznie i miejmy świadomość celu.

Po ogłoszeniu wyników, wieczorem, odbędzie się tradycyjnie już nasza "mini" loteria. Pula nagród stale rośnie, więc warto kupować losy. Będą dostępne zarówno podczas rejestracji w biurze rajdu, jak i podczas całej imprezy u wyznaczonych do sprzedaży osób. Czekają na was jak zwykle bardzo atrakcyjne nagrody! Im więcej losów kupicie, tym bardziej pomożecie nam w zbiórce potrzebnych środków.

Liczymy, że i w tym roku frekwencja będzie imponująca, a kupione za zebrane datki prezenty oraz podarunki od partnerów imprezy, sprawią wiele radości dzieciakom z warszawskich domów dziecka. Zakupione upominki i potrzebne rzeczy rozwieziemy dwa tygodnie później, by wszystko trafiło do dzieci przed samą Wigilią.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że dzięki Wam, Integracja stała się imprezą cykliczną, o czym świadczy jej kolejna edycja. Dziękujemy również serdecznie za liczne telefony i maile motywujące nas do działania.

SZCZEGÓŁY:
Baza imprezy: Farma Krzyczki k. Nasielska
FARMA KRZYCZKI
Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk
http://mapa.szukacz.pl/?&n=52.599920&e= ... iknię

W bazie będą prowadzone zapisy, oraz sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

Termin: 3 grudnia 2011 roku

Trasa: Na Farmie Krzyczki przygotowane będą próby czasowe oraz sprawnościowe. W każdej chwili będzie można wyjechać na prawie 60 kilometrową trasę widokowo-krajoznawczą wg specjalnie przygotowanego roadbooka. Trasa przejezdna jest dla seryjnych aut 4x4. Na trasie oczekiwać będą na uczestników kolejne próby czasowe. Sędziowie wchodzą na próby o godzinie 8:30, zaś opuszczą swoje posterunki o godzinie 16:00.
Dodatkowo na trasie brać będziecie udział w specjalnie dla Was przygotowanych zadaniach ActiFun. Oczywiście podczas jazdy trasą obowiązywać także będę Punkty Foto.

Pamiętajcie: Zdawanie kart rajdowych kończymy o godzinie 16:30. Warto, więc najpóźniej o godz. 12 wyruszyć z bazy na trasę. Aby uniknąć tłoku na próbach, organizatorzy przewidzieli przynajmniej 3 starty. Wyboru startu dokonujemy w momencie zapisu.

Plan imprezy: 7:00-8:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
8:30 odprawa uczestników.
9:00 wyjazd na trasę imprezy
9:00 - 16:00 czynne będą próby czasowe.
16:30 zamknięcie zdawania kart
17:00 loteria i ogłoszenie wyników
19:00 zakończenie imprezy.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Wpisowe na imprezę: 200 PLN za załogę.
Osoby dodatkowe: 50PLN.
W cenie wpisowego dla załogi: uczestnictwo w imprezie, naklejki, dwa ciepłe posiłki, herbata, koszulki pamiątkowe oraz dobra zabawa.

Samochody:
Do udziału dopuszczone będą samochodu posiadające ważny przegląd oraz ubezpieczenie OC. UWAGA NIEDOPUSZCZONE BĘDĄ SAMOCHODY NA OPONACH TYPU MaxiCross i podobne o bieżniku kołkowym. (uwarunkowanie wynika ze zgód od gospodarzy dróg - gminy). W tym roku musimy niestety wprowadzić dość rygorystyczne liczenie uczestników, więc lista będzie mocno ograniczona do 150 załóg. Dlatego jeśli ktoś jest zdecydowany by wziąć udział, to prosimy o przesłanie zgłoszenia. Należy podać następujące dane:
Imię, Nazwisko Kierowca + Imię, Nazwisko Pilot
Marka samochodu
Nr rejestracyjny
Ilość osób dodatkowych
Numer telefonu kontaktowego
Adres: zapisywawa4x4@wp.pl

Każdy kierowca musi posiadać ważne, aktualne prawo jazdy.
Organizator zastrzega sobie prawo do poddania badaniu trzeźwości kierowców podczas trwania imprezy. Samochody nieposiadające dachu mają obowiązek posiadania pałąka antykapotażowego. Na trasie imprezy oraz podczas prób każda osoba w samochodzie ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.
Odmowa zapięcia pasów przed wjazdem na próbę czasową równoznaczna będzie z zakazem wjechania na próbę czasową. Każdy uczestnik zobowiązany jest nakleić wszystkie dostarczone od organizatora naklejki sponsorów. Brak naklejek na autach oznacza automatyczny zakaz wjazdu na próby. Na piaskarni oraz na trasie i próbach czasowych każdy uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych organizatorów. Szczegółowy regulamin będzie do wglądu na Bazie rajdu

Zapisz się już dziś... Bo znów może zabraknąć dla Ciebie miejsca.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
 

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011