Zaproszenie TI Dla Choinki 2009


I tak już od kilku lat... ciągle z sukcesem.

W tym roku znów zapraszamy wszystkich miłośników offroadu w na VII Terenową Integrację "Dla Choinki".

Impreza odbędzie się sobotę 5 grudnia w miejscowości Trzepowo - gmina Pokrzywnica.

Oczywiście nasza impreza będzie doskonałą możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Ale tak naprawdę daje możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno piknikowej atmosfery. Przez te kilka lat pokazaliśmy i staramy się nadal pokazywać, że można bawić się w off-road a przy okazji dawać od siebie coś innym. Dlatego też jak co roku każdy uczestnik powinien pamiętać, że spotkanie to ma charakter integracyjno-rodzinny a sam cel imprezy jest stricte charytatywny.
Bo impreza znów będzie tak naprawdę pretekstem do zbiórki pieniędzy na prezenty świąteczne dla warszawskich domów dziecka.

Całkowity zysk z przeprowadzonej imprezy tj. ze sprzedaży cegiełek, loterii fantowej oraz wpisowego zostanie przekazany na ten szczytny cel. Pamiętajcie by podchodzić wyrozumiale do sędziów, do organizatorów, do kolejek na próbach, do całej tej zabawy. Wszyscy pracujemy przy tej inicjatywie społecznie i miejmy świadomość o celu a nie o chwili.

Podarunki jakie uda nam się uzyskać od sponsorów i partnerów oraz wszystko co zakupimy w ramach środków uzyskanych z tej imprezy rozwieziemy w dniach poprzedzających nadchodzące święta w ramach akcji "Choinka na gwiazdkę".

Pula nagród na loterię, ufundowanych przez sponsorów, stale rośnie. Podczas imprezy będzie mogli kupujcie losy, a może się okazać, że dodatkowo wystarczy odrobina szczęścia, by wylosować wartościową nagrodę w naszej loterii (niektóre drobiazgi trudno podnieść ;)). Bo mechanizm jest prosty: im więcej kupicie tym więcej uzbieramy a zatem więcej rozwieziemy.

Zachęcamy do kupowania losów!!

Pamiętajcie: Założeniem naszej przedświątecznej akcji jest integracja środowiska offroadowego wokół pomocy dzieciom, które powinniśmy otaczać specjalną troską i miłością. Liczymy, że i w tym roku frekwencja będzie duża, a kupione za zebrane datki prezenty sprawią wiele radości dzieciakom z warszawskich domów dziecka.

Dodatkowo bardzo się cieszymy, że impreza staje się już cykliczna, o czym świadczy jej kolejna edycja. I telefony, maile ponaglające nas do działania. Za takie motywowanie także serdecznie dziękujemy :)

A w tym roku odwiedzi nas wielu przedstawicieli klubów 4x4 z całej Polski. Przyjęli zaproszenie by poznać, zobaczyć i dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej akcji by za rok mogła powstać "Ogólnopolska Terenowa Integracja". Czyli ten sam dzień, ta sama idea, to samo działanie i ten sam cel ale... w całej offroadowej Polsce.

Baza imprezy: Piaskarnia "PAAN" Trzepowo w lewo od trasy Serock-Pułtusk (sprawdźcie w zumi.pl). W bazie będą prowadzone zapisy, oraz sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

Oczywiście dzięki rozwijającej się współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy tak jak rok temu każdy uczestnik obowiązkowo będzie musiał przejść krótki kurs z zakresu pierwszej pomocy organizowany przez grupę instruktorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Trasa: Na piaskarni przygotowane będą próby czasowe. W każdej chwili będzie można wyjechać z terenu piaskarni na prawie 50 kilometrową trasę widokowo-krajoznawczą wg specjalnie przygotowanego roadbooka. Trasa przejezdna jest dla seryjnych aut 4x4 gdyż z uwagi na lokalne uwarunkowania większość trasy będzie drogami publicznymi.
Oczywiście podczas jazdy trasą obowiązywać będę Punkty Foto.
Na trasie oczekiwać będą na uczestników kolejne próby czasowe. Sędziowie wchodzą na próby o godzinie 8:30 zaś opuszczą swoje posterunki o 15:00.
Zdawanie kart rajdowych zamykamy o godzinie 16:00
Warto, więc najpóźniej o godz. 12 wyruszyć z bazy na trasę. By uniknąć tłoku na próbach organizatorzy przewidzieli przynajmniej 3 starty. Wyboru startu dokonujemy w momencie zapisu.

Dodatkowe atrakcje:

Muzyka non stop :)
Strzelnica paintball
Zabawy i kącik dla dzieci
LICYTACJA przejazdu Monster Truckiem
Specjalny sklep o off-road

Plan imprezy:
7:00-8:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
8:30 - odprawa uczestników.
9:00 - 15:00 - czynne będą próby czasowe i na trasie.
16:00 - zamknięcie zdawania kart
16:30 - Licytacja przejazdu Monster Truckiem
17:00 - loteria a w jej trakcie ogłoszenie wyników
19:00 - zakończenie imprezy.

Patroni medialni:

www.rajdy4x4.pl - największy portal o tematyce 4x4
www.h31.pl - portal fotograficzny w klimacie O-R
AutoŚwiat4x4 - miesięcznik o samochodach 4x4
Off-Road.pl - miesięcznik o tematyce 4x4
o.tv - telewizja Jurka Owsiaka platforma Cyfra + ( stacja ZigZap)

Patroni medyczni:
Medicover - sieć prywatnych lecznic
Pokojowy patrol - instruktorzy WOŚP


WARUNKI UCZESTNICTWA:

Wpisowe na imprezę wynosi 170 PLN za załogę.
Osoby dodatkowe: 50PLN.
W cenie wpisowego dla załogi: uczestnictwo w imprezie, naklejki, dwa ciepłe posiłki na Bazie herbata, kawa, koszulki pamiątkowe oraz dobra zabawa.

Samochody:
Do udziału dopuszczone będą samochodu posiadające ważny przegląd oraz ubezpieczenie OC.
UWAGA !! NIEDOPUSZCZONE BĘDĄ SAMOCHODY NA OPONACH TYPU MaxiCross i podobne o bieżniku kołkowym. (uwarunkowanie wynika ze zgód od gospodarzy dróg - gminy).
W tym roku musimy niestety wprowadzić dość rygorystyczne liczenie uczestników, więc lista będzie mocno ograniczona do 130 załóg.
Dlatego jak ktoś jest zdecydowany by wziąć udział to już dziś rusza mail na zapisy. Proszę podać następujące dane:
Imię, Nazwisko + Pilot
Marka samochodu
Nr rejestracyjny
Ilość osób dodatkowych
Numer telefonu kontaktowego
Adres: zapisywawa4x4@wp.pl

Baza rajdu znajduje się dokładnie tutaj:
http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Dzier%BFenin,&Submit=Szukaj&long=21.070001&lat=52.5789096&type=3&scale=1

Każdy kierowca musi posiadać ważne, aktualne prawo jazdy.
Organizator zastrzega sobie prawo do poddania badaniu trzeźwości kierowców podczas trwania imprezy.
Samochody nieposiadające dachu mają obowiązek posiadania pałąka antykapotażowego.
Po trasie imprezy oraz podczas prób każda osoba w samochodzie ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.
Odmowa zapięcia pasów przed oesem równoznaczna będzie z zakazem wjechania na oes.
Na piaskarni oraz na trasie i oesach każdy uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych organizatorów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
 

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011