Zaproszenie TI Dla Choinki 2006

Uwaga! Zapraszamy wszystkich miłośników offroadu w sobotę 8 grudnia br. w okolice Serocka, na V Terenową Integrację "Dla Choinki". Będzie okazja do sprawdzenia umiejętności samochodów i kierowców. Spotkanie o charakterze integracyjno-rodzinnym organizuje klub miłośników terenówek skupionych wokół strony internetowej "Wawa4x4.pl.

I tym razem, jak co roku, nasza impreza będzie pretekstem do zbiórki pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z warszawskich domów dziecka. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek, loterii oraz wpisowego zostanie przekazany na ten szczytny cel. Podarunki zostaną rozwiezione w dniach poprzedzających nadchodzące święta.

Pula nagród ufundowanych przez sponsorów stale rośnie. Wystarczy odrobina szczęścia, by wylosować wartościową nagrodę w naszej loterii (niektóre drobiazgi trudno podnieść ;)).

Założeniem naszej przedświątecznej akcji jest integracja środowiska offroadowego oraz symboliczny gest pomocy dzieciom, które powinniśmy otaczać specjalną troską i miłością. Liczymy, że i w tym roku frekwencja będzie duża, a kupione za zebrane datki prezenty sprawią wiele radości dzieciakom z warszawskich domów dziecka. Bardzo się cieszymy że impreza staje się już cykliczna, o czym świadczy jej kolejna edycja.

Baza imprezy: Przed wjazdem do miejscowości Trzepowo od trasy Serock-Pułtusk na piaskarni (patrz mapka poniżej). W bazie będą prowadzone zapisy, sprzedaż cegiełek, sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

Również na bazie, będzie miała miejsce wyjątkowa próba. Obowiązkowo uczestnicy będą musieli przejść krótki kurs z zakresu pierwszej pomocy organizowany przez grupę instruktorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (juz od dziś ćwiczcie sztuczne oddychanie usta-usta ;) ).

Trasa: Na piaskarni przygotowane będą 2 próby czasowe i trial. Tu będzie także okazja, żeby sprawdzić sprawność strzelecką (paintball). W każdej chwili będzie można wyjechać z terenu piaskarni na ponad 60 kilometrową trasę widokowo-krajoznawczą wg specjalnie przygotowanego roadbooka. Na trasie oczekiwać będzie na uczestników 9 prób czasowych i 1 trial. Sędziowie opuszczą swoje posterunki o 17:00. Warto więc najpóźniej o godz. 13 wyruszyć z bazy na trasę. By uniknąć tłoku na próbach organizatorzy przewidzieli 4 starty. Wyboru startu dokonujemy w momencie zapisu.

Plan imprezy:
7:00-9:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
9:00 - odprawa uczestników.
9:00 - 17:00 - czynne będą próby czasowe i na trasie.
9:00 - 18:00 - czynne będą próby na piaskarni.
19:00 - loteria
21:00 - ogłoszenie wyników
22:00 - zakończenie imprezy.

Patroni medialni:

www.rajdy4x4.pl - największy portal o samochodach terenowych
wyprawy4x4 - dwumiesiecznik o turystyce offroad
H31.pl - strona www i grupa fotografów robiących relacje z imprez offroad
o.tv - telewizja platformy N ( stacja Jurka Owsiaka)

Patroni medyczni
Medicover - sieć prywatnych lecznic
Pokojowy patrol - instruktorzy WOŚP

Sponsorzy miedzyinnymi:

Wyprawy4x4
Toyota Marki - dealer Toyota
JLRCentrum - dealer Land Rover i Jaguar
SOS PZMOT - asistance Polskiego Zwiazku Motorowego
ARB - australijski producent sprzetu offroad
HPRC - producent skrzyń transortowych
www.rajdy4x4.pl - Portal o samochodach terenowcyh
Oraz pięć warsztatów off road z rynku warszawskiego.

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011