Zaproszenie TI dla Choinki 2007

Wawa4x4 chce serdecznie za prośić miłośników offroadu w sobotę 8 grudnia, Fani jazdy samochodami terenowymi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przy okazji organizowanej już po raz piąty imprezy pod nazwą "Terenowa Integracja wawa4x4.pl". Spotkanie organizowane przez klub miłośników terenówek, skupionych wokół strony internetowej "Wawa4x4.pl", odbędzie się w okolicy Serocka nad Zalewem Zegrzyńskim.

Szczytnym celem, który sobie jak co roku wytyczyliśmy będzie zbiórka pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z warszawskich domów dziecka.
Oprócz walorów czysto rozrywkowych, podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy (w formie sprzedaży cegiełek oraz loterii) za które zakupione zostaną prezenty gwiazdkowe dla dzieci z warszawskich domów dziecka. Oczywiście całkowity dochód z imprezy w postaci wpisowego także na ten cel zostanei przekazany. Z uwagi iż w tejimprezie chodzi o zabawe i pomoc nagrody nie będą za miejsca w imprezie (choć symboliczne statuetki już się produkują). Cała pula nagród jaką przewidujemy staje się duża i stale rośnie i będzie rozdana w loterii.

Podarunki zostaną rozwiezione w dniach poprzedzających nadchodzące święta w ramach akcji także organizowanej przez Wawa4x4 pod hasłem "Choinka na Gwiazdkę III".

Założeniem naszym jest integracja środowiska oraz propagowanie bezpiecznego dla kierowców i środowiska stylu jazdy off-road -owej i przy tej okazji zebranie środków dla dzieci, które powinniśmy otaczać specjalną troską. Liczymy , że i w tym roku frekwencja dopisze a zebrane datki a ściślej rzecz biorąc prezenty które za nie kupimy sprawią wiele radości najmłodszym pociechom z warszawskich domów dziecka.
Bardzo się cieszymy że impreza staje się już cykliczną o czym świadczy jej kolejna edycja.

Impreza będzie przebiegała w klimacie integracyjno-rodzinnym.
Przed wjazdem do miejscowości Trzepowo od trasy Serock-Pułtusk na piaskarni zostanie rozstawiona baza imprezy. W Bazie będą prowadzone zapisy, sprzedaż cegiełek, sprzedaż losów loterii. Będą paliły się ogniska a ciepłe jedzenie będzie serwowane prosto z kuchni polowej. Na piaskarni przygotowane będą dwie próby czasowe i trial. Do tego można będzie sprawdzić sprawność strzelecką paintball. Do tego w każdej chwili można wyjechać z terenu piaskarni na ponad 60 kilometrową trasę widokowo-krajoznawczą. Przewodnikiem będzie roadbook. A na trasie oczekiwać będzie na uczestników 9 Prób Czasowych i 1 Trial. Sędziowie opuszczą swoje posterunki na trasie o 17:00. Więc warto najpóźniej o 13 wyruszyć z Bazy na trasę. By uniknąć korków na próbach organizatorzy przewidzieli 4 starty na trase.
Wybór startu będzie w momencie zapisu.


Wpisowe na imprezę wynosi 120PLN za załogę. Osoby dodatkowe: 50PLN. Dzieci do lat 12 zwolnione z opłat.
W cenie wpisowego: uczestnictwo w imprezie, koszulki, naklejki, dyplomy uczestnictwa, dwa ciepłe posiłki na piaskarni (grochówka z kiełbasą, bigos, pieczywo), herbata.
Całkowity dochód z imprezy, z loterii, cegiełek zostaną przekazane na akcję "Choinka na Gwiazdkę", czyli akcję wigilijnej pomocy dla domów dziecka, domów samotnej matki.

Zgłoszenia należy kierować na adres: kuszman@op.pl

Zgłoszenie ma zawierać:
Imię i nazwisko kierowcy

Imię i nazwisko pilota
Marka samochodu
Numer rejestracyjny

Telefony kontaktowe.
Ilość osób towarzyszących
Żeby usprawnić zapisy na bazie i ograniczyć tworzenie się kolejek przy zapisach prosimy o wypełnienie i przywiezienie gotowego formularza z linku poniżej. Nam ułatwi to pracę a Wam ograniczy stres stania w kolejkach.


Ze względów bezpieczeństwa oraz aby usprawnić przebieg spotkania, organizatorzy ograniczyli liczbę uczestników imprezy do ok. 80 załóg. Z doświadczenia poprzednich edycji zdajemy sobie sprawę, że jest to liczba niewystarczająca dlatego o przyjęciu decydowac będzie kolejnośc zgloszeń a każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Rozkład godzinowy:
7:00-9:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy.
9:00 - odprawa uczestników.
9:00 - 17:00 - czynne będą Próby Czasowe i na trasie.
9:00 - 18:00 - czynne będą próby na piaskarni.
19:00 - losowanie loterii
21:00 - ogłoszenie wyników
22:00 - zakończenie imprezy.

Samochody:
Do udziału dopuszczone będą samochodu posiadające ważny przegląd oraz ubezpiecznie OC.
Każdy kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy. Trzeźwość kierowców będzie badana na trasie imprezy oraz na piaskarni przez policję.
Samochodu nie posiadające dachu mają obowiązek posiadania pałąka antykapotażowego.
Po trasie imprezy oraz podczas prób każdy ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.
Odmowa zapięcia pasów przed PCZ równoznaczna będzie z zakazem wjechania na PCZ.
Na piaskrani oraz na trasie i oesach każdy uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych organizatorów.

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011