Podsumowanie TI VI Dla Choinki 2008

Właśnie zakończyła się kolejna edycja imprezy Terenowa Integracja wawa4×4.pl "Dla Choinki". I jak co roku możemy chyba powiedzieć, że daliśmy radę. Oczywiście nie było by tej imprezy gdyby nie uczestnicy, którzy w tym roku stawili się na starcie w liczbie ponad 120 samochodów, i to mimo początkowo uciążliwej, deszczowej pogody. A zaczęło się też pechowo, gdyż w trakcie odprawy zapalił się przedłużacz i krzykiem trzeba było dokończyć ten fragment otwarcia imprezy.

Potem było już tylko lepiej... deszcz ustał, słoneczko wyszło, załogi walczyły na próbach, a prąd znikał już tylko, gdy czajniki gotowały wodę. :) Uczestnicy szaleli w piachu, wodzie, przy fantomach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na nowości w tym roku, czyli na próbie o dźwięcznej nazwie "Ślepa Kicha", gdzie kierowca z zasłoniętymi oczami musiał zdać się na wskazówki od pilota. Obyło się bez strat w ludziach i sprzęcie.

Potem odbył się koncert "PółPudzian Band" z premierą piosenki o "Wawa4×4", która z uwagi na rymowanki o członkach organizatorach wawa4×4 wzbudzała salwy śmiechu.

Kulminacyjnym momentem całego dnia było ogłoszenie wyników i rozlosowanie nagród.

Wygrał Darek Krzywkowski z Golonem, jako pilotem. Nie mogło być inaczej, bo taka dawka ciśnienia musi eksplodować wynikiem

Loteria? W tym roku dzięki ilości sponsorów i ich hojności uroczystość trwała i trwała... ponad dwie godziny. Gdyby fantów było jeszcze ciut więcej to prowadzący nie przeżyłby tego a bufetowa wycałowałaby wszystkie buziaki, jakie miała do końca roku.

Jako organizatorzy mamy szczerą nadzieję, że ewentualne potknięcia zostaną nam wybaczone i zapomniane.

Najważniejsze, że cel charytatywny imprezy i integracja ludzi wzięła górę nad rywalizacją i ciśnieniem rajdowym. Dzięki temu uśmiech i dobry humor dopisywały cały czas uczestnikom i sędziom. Żadnych zgrzytów ani animozji i tylko wspólna zabawa.

Dziękujemy wszystkim za wielkie zainteresowanie loterią oraz cegiełkami. Cieszymy się, że Wy, jako uczestnicy także w ten sposób chcieli wesprzeć akcję "Choinka na Gwiazdkę", dzięki czemu staje się ona naszą wspólną akcją.

Chcemy też podziękować wszystkim Sponsorom, bo bez Was ta impreza nie miałaby takiego wymiaru. Bo to też wasza akcja.

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011