Choinka na Gwiazdkę 2006

Za chwilę święta. Dlatego też wawa4x4 wraz z przyjaciółmi tak jak i rok temu chce zorganizować akcję "Choinka na Gwiazdkę". Już za nami "Terenowa Integracja wawa4x4.pl Dla Choinki" z której uzbieraliśmy dzięki uczestnikom około 9 000PLN. Tak jak rok temu ta akcja ma na celu rozwiezienie do warszawskich domów dziecka, domów samotnej matki, oraz do przytułków dla bezdomnych z dziećmi żywych choinek, bombek, prezentów i pomocy. Taką akcję zrobiliśmy rok temu i było widać jak bardzo wiele zależy od nas czy dzieci będą w Wigilię uśmiechnięte, czy będzie pachniało choinką. Bo chcemy pomagać. Bo pomoc jest w tych miejscach najbardziej potrzebna. Chemia gospodarcza, ubrania, szampon, mydło, pieluchy. Dosłownie wszystko jest potrzebne, przydatne, bo wszystkiego brakuje. Oczywiście nie może zabraknąć maskotek, samochodzików, plasteliny, kredek, zabawek. Bo to święta i Mikołaj musi mieć coś dla dzieci. Z tego też powodu chcemy zrobić prezenty dla dzieci ale też spełnić potrzeby socjalne. Całą listę potrzebnych rzeczy zbiera Asia w wielu rozmowach, telefonach do tych ośrodków. I proszę wierzyć potrzebna jest każda pomoc.

Jeśli macie coś co jest wam niepotrzebne, jeśli chcecie pomóć, jeśli możecie skoczyć do sklepu na dole, jeśli chcecie dołożyć się do Akcji "Choinka na Gwiazdkę" zapraszamy. Każdy gest, każda pomoc będzie potrzebna i wdzięczni będziemy my a dzieci będą się mogły uśmiechnąć.
Dla tych którzy mają coś czym mogą się podzielić co mogą oddać proponuję:
Codziennie między 9:00 a 18:00 pod centrum Handlowym Panorama przy Czerniakowskiej, mam zaparkowany duży samochód, więc każdy może podjechać i wrzucić do mnie co tam ma. Proszę o telefon: 501 015 987. jeśli nie mogę oderać proszę o sms to od razu odpiszę lub oddzwonię. Wystarczy napisać w sms "Choinka" i już dzwonie, bo są rzeczy ważne i najważniejsze. Choinka jest naj naj naj.
Dla tych którzy mogą pomóc przelewem uruchomiliśmy konto:
Michał Kwiatkowski 46 1020 1185 0000 4502 0096 0567.
W tytule proszę o dopisek "Choinka"
Dnia 17.12.2006 zbieramy się w centrum i rozwozimy te prezenty, a po sylwestrze, z późniejszych wpłąt robimy jak rok temu repasaż by wykorzystać wszystko co będzie nam dane dla Akcja "Choinka na Gwiazdkę".
Zapraszamy do pomocy !!!

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011