Zaproszenie Choinka na Gwiazdkę 2008

Oczywiście jak co roku w grudniu będą święta. Dlatego też jak co roku już my z wawa4x4 wraz z przyjaciółmi dążymy do zorganizowania akcji "Choinka na Gwiazdkę". By móc ją skutecznie przeprowadzić pieniądze zbierane będą np. podczas rajdu który organizujemy specjalnie w tym celu .

Tak jak rok temu ta akcja ma na celu rozwiezienie do warszawskich domów dziecka, domów samotnej matki, oraz do przytułków dla bezdomnych z dziećmi żywych choinek, bombek, prezentów i realnej pomocy. Akcję taką rokbimy już czwarty rok i ciągle widać jak bardzo wiele zależy od nas czy dzieci będą w Wigilię uśmiechnięte, czy będzie pachniało choinką. A potrzeby są nieograniczone: chemia gospodarcza, ubrania, szampon, mydło, pieluchy. Dosłownie wszystko jest potrzebne, przydatne, bo wszystkiego brakuje. Oczywiście nie może zabraknąć maskotek, samochodzików, plasteliny, kredek, zabawek. Bo to święta i Mikołaj musi mieć coś dla dzieci. Z tego też powodu chcemy zrobić prezenty dla dzieci ale też spełnić potrzeby socjalne. I proszę wierzyć potrzebna jest każda pomoc. Już prowadzimy rozmowy z Domami Dziecka i jak zawsze lista robi się coraz dłuższa i dłuższa.

Jeśli macie coś co jest wam niepotrzebne, jeśli chcecie pomóc, jeśli możecie skoczyć do sklepu na dole, jeśli chcecie dołożyć się do Akcji "Choinka na Gwiazdkę" zapraszamy. Każdy gest, każda forma pomocy będzie potrzebna i wdzięczni będziemy my a dzieci będą się mogły uśmiechnąć.

Dla tych którzy nie mają jak pomóc w Warszawie, dla tych którzy nie mogą wziąć udziału w rajdzie a chcą i mogą pomóc przelewem uruchomiliśmy konto:

Michał Kwiatkowski 46 1020 1185 0000 4502 0096 0567.
W tytule proszę o dopisek "Choinka"

Dnia 20.12.2006 zbieramy się w centrum i rozwozimy te prezenty, a po sylwestrze, z późniejszych wpłąt robimy jak rok temu repasaż by wykorzystać wszystko co będzie nam dane dla Akcja "Choinka na Gwiazdkę".

Środowisko prosimy więc o pomoc znów bo mamy nadzieję że te kilka lat przekonało Was że można nam pomóc w realizacji "Choinki na Gwiazdkę"

I oczywiście wielkie DZIĘKUJEMY dla każdego

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011