Zaproszenie Akcja "Choinka na Gewiazdkę" 2009

Witam
Jak co roku tak i tym razem rozwozimy prezenty w ramach naszej Akcji "Choinka na Gwiazdkę"
Rok w rok akcja służy pomocy warszawskim domom dziecka, domom samotnej matki, oraz do przytułkom dla bezdomnych z dziećmi. Chcemy dostarczać im najpotrzebniejsze rzeczy takie jak chemia, ubrania, przybory szkolne, sprzęt sportowy. Ale nie zapominamy o tym od czego się to wszystko zaczęło czyli od pomysłu by nei zabrakło im żywych choinek, bombek. Przez te kilka lat udaje nam się to realizowac i wierzymy że i w tym roku tak będzie.
Bo akcję taką robimy już piąty rok i ciągle widać jak bardzo od nas zależy czy dzieci będą w Wigilię uśmiechnięte, czy będzie pachniało choinką.
By zbierać środki na tą inicjatywę organizujemy nawet przecież tak samo długo rajd Terenowa Integracja wawa4x4 "Dla Choinki". I zysk z niej w całości przeznaczamy na ten cel.

Dlatego każdego kto chce pomóc zapraszamy.

Jeśli macie kontakty w firmach z chemią gospodarczą, z zabawkami, z przyborami szkolnymi, żywnością (zwłaszcza dziecięcą) porozmawiajcie z nimi... może mają rzeczy których już nie sprzedadzą ale mogą dać je dla domów dziecka. Na prawdę każda pomoc jest mile widziana i potrzebna.
Jeśli nie macie znajomości wystarczy skoczyć do sklepu "na dole" i zrobić zakupy. Pasta, mydło, słodycze, zabawki... na prawdę jedna osoba może nie kupić "za wiele" ale suma osób spowoduje że będzie tego wiele.
Wszystkie prezenty rozwozimy w niedzielę 20 grudnia by na święta były gotowe prezenty i choinka.
Do rozwiezienia także zapraszamy.
Spotykamy się o 10:00 w niedzielę na końcu ulicy Fredry w Warszawie
http://www.zumi.pl/namapie.html?Submit= ... %2C+fredry

Spakowane prezenty oraz choinki odbieramy tam i ruszamy do wyznaczonych domów dziecka.

Jeśli ktoś chce pomóc zbierając lub kupując powyżej wymienione rzeczy to oczywiście zapraszamy do współpracy.
Zebrane przez Was rzeczy można dostarczać do mnie osobiście lub po prostu proszę o kontakt:
gazfan@o2.pl lub 501 015 987

   
  esther concept © 2009 | php: B.Adamski © 2011